::o nas/współpraca::

ANARCHIPELAG: Przeciwko państwu, przeciwko represjom. Anarchistyczny archipelag na wodach hierarchicznego systemu represji i patriarchatu.

Anarchipelag obiera kurs „pozytywnego-oporu”. Ma ambicje stać się portalem informującym o wszelkich objawach oporu wobec władzy państwowej i korporacyjnej. Nie rezygnujemy również z informowania o „dobrych wiadomościach”! Znajdziecie tu informacje o sukcesach ruchów społecznych na różnych płaszczyznach: ekonomicznej, społecznej, politycznej w tym feministycznej, ekologicznej, pracowniczej, etc.

Wszystkie osoby chętne tłumaczyć wiadomości z zachodnich portali wolnościowych i niezależnych mediów związane z ideą portalu zapraszamy do współpracy i kontaktowania się z nami! Jeżeli masz informacje z kręgu zainteresowań Anarchipelagu przyślij ją do nas a my ją wrzucimy na stronę :) anarchipelag[at]poczta.pl!

Portal mimo niespełna już półtorarocznej obecności cały czas jest w fazie rozwoju, przemian i osadzania się w przestrzeni wirtualnej. Podstrony i działy ewoluują powoli, ale systematycznie. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do współpracy redaktorsko-publicystyczno-dziennikarskiej do kontaktowania się z redakcją:

anarchipelag[at]poczta.pl


Komentarze 4 to “::o nas/współpraca::”

 1. ;( Czerwiec 21, 2010 @ 8:46 pm #

  Szanuje twą decyzję jednak szkoda, że moje ulubione strony ze względu na ich pozytywny wydźwięk w mojej opini robią krok do tyłu. Rozumiem całkowicie opieranie się represjom. Na stronach http://www.positi.blogspot.com też czasami wrzucam coś co mnie boli, a nie jest za bardzo inspirujące. Samo przekazywanie prawdy jest dobre same w sobie i czasami trzeba. Dlatego szanuje strony takie jak cia, indymedia anarchista i wiele innych (podobnych do siebie w wydźwięku)i twoje tez będę dalej szanował jednak musze Ci powiedzieć, że zawsze fajnie mi było mieć świadomość, że po czasami przytloczeniu sie wiadomościami ” z pola walki ” będę mógł odetchnąć czytając o pozytywnych zwycięstwach na anarchipelagu… Positivenest pozostaje dalej pozytywna najbardziej jak się tylko da w zastanej rzeczywistości, jednak szkoda, że ze względu na brak czasu i innych współtwórców, których zawsze poszukujemy i pod względem treści i jakości miała dalego do twoich stron. Z anarchistycznym pozdrowieniem. mgriks

  • anarchipelag Czerwiec 21, 2010 @ 11:54 pm #

   Dzięki za wsparcie i miłe słowa! Być może w przyszłości wrócę do idei „dobrych wiadomości” bo pozytywnych przykładów nigdy dość! Fajnie, że jest Positivenest, który nie ustaje, że się tak wyrażę, w głoszeniu dobrej nowiny :D Nadal jednak nie rezygnuję całkowicie z „dobrych wiadomości”. Będą pojawiać się z prawej strony w specjalnej rubryce :) Te bardziej spektakularne przykłady, znajdą się w bloku głównym. Tym czasem, Anarchipelag skupi się na propagowaniu kultury oporu informując o wszelkich strajkach, pikietach i demonstracjach przeciwko niesprawiedliwości i represjom systemu państwowego. Jeszcze raz dzięki i super, że jest Positivenest!

Trackbacks/Pingbacks

 1. ZMIANY NA PORTALU! « ANARCHIPELAG – forum środowisk wolnościowych - Marzec 17, 2010

  […] O NAS/WSPÓŁPRACA […]

 2. Reorganizacja na Anarchipelagu « ANARCHIPELAG – forum środowisk wolnościowych - Czerwiec 19, 2010

  […] O NAS/WSPÓŁPRACA […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: